Vissza normál nézetbe Nyomtatás
SPORT
Díjazták a 2022-es év legjobb gödöllői sportolóit és sportvezetőitDíjazták a 2022-es év legjobb gödöllői sportolóit és sportvezetőit

Nem kérdés, az egyetemi klub nemzetközi szintű eredményeket is produkáló szakosztályai viszik a prímet a városi sportéletben

Tájékozódási futás: gödöllői sikerek a diákolimpián

A Kirchhofer SE színeiben versenyzők közül Kiss Kamilla volt a legeredményesebb, egy arany- és egy ezüstérmet szerzett a szegedi és ópusztaszeri versenyen

Ha odajut, a gödöllői focicsapat vállalja az osztályozót az NB III-as tagságértHa odajut, a gödöllői focicsapat vállalja az osztályozót az NB III-as tagságért

A 2022/2023-as bajnoki idény utolsó fordulójában dől el, hogy lesz-e erre lehetősége a Táncsics Mihály úti együttesnek

ITF Taekwon-do: hét gödöllői érem született a Nemzetek Kupáján

Varga Dávid és Ladvenicza Koppány küzdelemben és formagyakorlata után is dobogóra állhatott Hatvanban

Sporttörténeti gödöllői ezüstérem fiú vízilabdában!

A MATE-Gödöllői EAC-MSA gyermekcsapata hazai környezetben biztosította be a második helyet az Észak-keleti Területi II. bajnokságban

Strandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó AnnaStrandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó Anna

A négy évvel ezelőtt aranyérmet szerzett lány Kun Stefániával az oldalán lett második. A döntőben a brazilok állították meg a magyar kettőst

Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!

Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét

Röplabda: Gödöllőn van az ország második legjobb női juniorcsapata!Röplabda: Gödöllőn van az ország második legjobb női juniorcsapata!

Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elkaszálta az UTE csapatát, majd a fináléban alulmaradt az MTK-val szemben

Kézilabda: bravúros gödöllői pontmentés a Honvéd otthonában

A második játékrészben ötgólos hátrányt sikerült ledolgoznia Bartos Gábor társulatának, amely emberhátrányban egyenlített

Gödöllő lesz a házigazdája az uszonyosúszó Európa-bajnokságnak

Az érdeklődők július 17-23. között követhetik figyelemmel az eseményeket a település vadonatúj versenyuszodájában

Labdarúgás: fölényes gödöllői siker a hétközi bajnokin

A kupadöntő előtt négy nappal a finálébeli rivális otthonában, Felsőpakonyban diadalmaskodott Győri Zoltán legénysége

Atlétika: főként a dobószámokban jeleskedtek a gödöllői fiatalok, Lesták Ármin ob-ezüstérmes 10 ezer méteren

Május második hétvégéjén a helyi egyetem atlétikai centrumában versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei

Cselgáncs: bronzérmes lett Rimaszombaton a gödöllői Gömbkötő Misa

A fiatal tehetség nagyon ügyesen, taktikusan küzdve érte el dobogós helyet jelentő sikerét a rangos nemzetközi viadalon

Vívás: világkupa-győzelemmel kezdték Gémesi Csanádék az olimpiai kvalifikációs időszakotVívás: világkupa-győzelemmel kezdték Gémesi Csanádék az olimpiai kvalifikációs időszakot

Madridban indult az a periódus, amikor ranglista-pontokat gyűjthetnek a párizsi repülőjegyért a kardcsapatok (is)

Labdarúgás: feszült meccsen gyűjtötte be a három bajnoki pontot a gödöllői tizenegy

A vártnál nehezebben tudta megtörni a Budakalászt Győri Zoltán társulata, amely Koziorowski Richárd duplájával diadalmaskodott

Sportlövészet: így céloztak a gödöllői lányok a bakui világkupán

A MATE-GEAC kötelékéből hárman is rajthoz állhattak az azeri fővárosban, a légpuskások rendkívül népes mezőnyében

Pontszerző gödöllői helyezés a Sport XXI Aquatlon Országos Döntőben

A mindössze 8 esztendős Galli Ádám az újoncok között lett nyolcadik a helyi uszodában és az egyetemi atlétika pályán lezajlott viadalon

Cselgáncs: négy érmet nyertek a gödöllői judokák a diákolimpián

Május első vasárnapján Győrben, az Olimpiai Sportparkban adtak randevút egymásnak a sportág legjobb tanulói

Atlétika: fényes gödöllői érmek a váltófutó országos bajnokságonAtlétika: fényes gödöllői érmek a váltófutó országos bajnokságon

Május első vasárnapján az UTE Szilágyi utcai Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái

Kézilabda: nyert a Fradi U23 Gödöllőn, bajnok a GKC juniorcsapata!

Annak ellenére diadalmaskodtak a zöld-fehér fiatalok, hogy Bartos Gábor legénysége öt góllal is vezetett az első félidőben

Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat

A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben

Labdarúgás: rendes játékidőn túli góllal vesztett pontokat a gödöllői tizenegy Dunaharasztiban

Nagyon kevés hiányzott ahhoz, hogy Győri Zoltán együttese újabb rangadót nyerjen. Mentőt kellett hívni Bartucz Martin sérülése miatt

Arany- és ezüstérmet is nyert Juhász Zoltán a szervátültetettek világjátékán

A vácszentlászlói bowlingos egyéniben a második helyen végzett, a párosok küzdelmében viszont a dobó legmagasabb fokára állhatott fel

Labdarúgás: bajnoki bajnokjelölt-verés a gödöllői sportcentrumbanLabdarúgás: bajnoki bajnokjelölt-verés a gödöllői sportcentrumban

Győri Zoltán legénysége csattanós választ adott mindazoknak, akik az utóbbi időben kifogásolták a GSK teljesítményét

Vízilabda: nemzetközi tornát nyert a gödöllői gyerekcsapat!

A szakosztály történetének első külhoni sikerét Révkomáromban veretlenül érte el a 2010-es születésű fiúkból álló együttes

Minden színű éremből jutott a házigazda gödöllői akrobatikus tornászoknak

Huszadik alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa verseny, aminek helyszíne a Damjanich iskola tornacsarnoka volt

Sakk-csb NB II. Erkel-csoport: elvérzett az Eger ellen és sereghajtó maradt a Gödöllői SBE

A kilenc lejátszott mérkőzésen 41,5 pontot tudott gyűjteni a gödöllői formáció, ami alig 4,5 pontos átlagnak felel meg

Atlétika: hazai sikerek a MATE-Gödöllői EAC felkészülési versenyén

Az április 22-én lezajlott viadalon kilenc számban állhattak fel a dobogó felső fokára házigazda egyesület sportolói

Kézilabda: elmaradt a gödöllői csapat balassagyarmati fellépése

Megfelelő számú felnőtt korú játékos hiányában nem tudtak kiállni a házigazdák a bajnoki összecsapásra…

Röplabda NB I. Liga: győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől a gödöllői hatosRöplabda NB I. Liga: győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől a gödöllői hatos

Szalay Attila és Wirnhardt Bence együttese 22 meccsen 40 pontot gyűjtött, és az 5. helyen végzett az NB I. Ligában

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102