A vívók reményeik szerint még idén nekivághatnak a beruházásnak, a röplabdások pedig a TAO lehívásának engedélyezésére várnak

Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2004-2010-es születésű fiataloknak

Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn

Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak

Pontot mentett a gödöllői tizenegy Pilisen

A házgazdák hamar betaláltak, de Mudroch Mendel a térfélcserét követően egalizálta az eredményt

Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezébőlEgyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből

Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon

Fejjel verte a Veres a gólban meddő Gödöllőt

Nyomokban sem volt felismerhető Pozder Nenad csapatának támadójátéka a bajnoki évad nyitó ütközetén

Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták

Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon

Kiállták a többróbát a gödöllői atléták

Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon

Magyar Kupa Pest megyei ág: büntetőpárbaj okozta a gödöllői tizenegy vesztét

A vecsésiek csak egyszer hibáztak a tizenegyesrúgásoknál, hazai oldalon viszont ketten is elrontották a lövést

Strandröplabda ob-döntő: érem nélkül maradt a gödöllői felnőtt szekcióStrandröplabda ob-döntő: érem nélkül maradt a gödöllői felnőtt szekció

Gubicza Laura a MAFC-os Nagy Kitti oldalán bukta el a harmadik helyet a budapesti Lupa-tónál lezajlott megmérettetésen

Hat bajnoki éremosztásnál volt jelenésük a gödöllői atlétáknak

Remekeltek a GEAC versenyzői, akik – az értékes helyezések mellett – három arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát gyűjtöttek be az ob-n

Gőzerővel készül a kupa- és bajnoki kihívásokra a gödöllői tizenegy

Továbbra is bizalmat élvez az edzői poszton Pozder Nenad. A GEAC a megye III-ban indul, a GSK II. viszont sehol

Az éjszakai túrák leghasznosabb kelléke

A zseblámpánál a méret a lényeg, hiszen a nagyobb fényerő biztonságosabbá teszi a sötétedés utáni lépéseket

Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi CsanádKét év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád

Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében

Strandröplabda: döntő szettben bukta el az aranyérmet a gödöllői Dénesi-Tóth kettős

Mindent egybevetve, szépen teljesítettek a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály versenyzői az ob dunaújvárosi selejtező fordulójában

Rúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyekRúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyek

Győzelmekkel és értékes helyezésekkel zárták az idei év első felének versenyidényét a Catwalk Ironairbase stúdió tagjai

Világbajnoki nyolcaddöntőig menetelt Gémesi Csanád

Az első helyen kiemelt amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardvívója számára, aki a 14. helyen végzett

Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták

Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról

Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében

A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést

Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka

Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban

Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján

Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia

Veresegyház felé kacsingat a gödöllői röplabda klubVeresegyház felé kacsingat a gödöllői röplabda klub

Barta László elnök bosszantónak tartja, hogy a Gémesi-féle településvezetés nem él a szomszédos városban alkalmazotthoz hasonló lehetőséggel

Hazai sikerekkel spékelt GEAC Ugrónap

Több számban is a házigazda klub versenyzői végeztek az élen az egyetemi atlétikai centrumban lezajlott viadalon

Futókör épülhet a gödöllői Alsóparkban

Országszerte tucatnyi rekortán borítású pálya létesül félig állami, félig önkormányzati finanszírozásban

Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták

Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak

Hét, sporttal kapcsolatos érdekes tény, amikről nem mindenki hallott még

Tudtad, hogy pontosan miből is készülnek az olimpiai arany medálok, vagy hány percet tesz ki az aktív játék egy kosárlabda mérkőzésen?

Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat

Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban

Bíztató eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták

Két nap leforgása alatt három versenyen is számot adtak felkészültségükről a helyi egyetemi klub sportolói

Ezüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi CsanádékEzüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi Csanádék

Drámai csatában maradt alul a döntőben a házigazda németekkel szemben a Gödöllői EAC kardvívóját is soraiban tudó magyar csapat