Vissza normál nézetbe Nyomtatás
SPORT
Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak

A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon

Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!

A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője

Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!

A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken

Győri Zoltán váltja Hevesi Tamást a gödöllői focicsapat vezetőedzői posztján

Az új tréner az elmúlt bajnoki szezonban a Nógrád megyei I. osztályú Héhalom együttesének szakmai munkáját irányította

Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje

A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek

Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján

A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján

Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságonAtlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon

Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira

Több helyszínen halmozták az érmeket a gödöllői atléták

Május utolsó hétvégéjén a fővárosban, Győrben, Székesfehérváron és Tatabányán is letették a névjegyüket az egyetemi műhely tagjai

Röplabda: bronzérmes a gödöllői juniorcsapat!

Szalay Attila együttese magabiztosan nyerte a május utolsó vasárnapján lejátszott éremosztó derbit a kaposváriak ellen

Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban

A 24 találatával gólkirályi cím társtulajdonosa, Koziorowski Richárd, és csapattárasa, Mudroch Mendel dupláztak a Pilis ellen

Egy évvel hosszabbodott a gödöllői vívócsarnok önkormányzati kölcsönének visszafizetési határidejeEgy évvel hosszabbodott a gödöllői vívócsarnok önkormányzati kölcsönének visszafizetési határideje

Másodszor volt szükség arra, hogy átütemezzék a törlesztés végnapját az Isaszegi út elején épülő létesítménnyel kapcsolatosan

Kézilabda: a legjobb nem dobogós helyet éri a gödöllői legénység zárórás sikere

Bartos Gábor együttese hat góllal verte a Pilisvörösvárt, főként a második félidőben nyújtott hatékonyabb támadójátékának köszönhetően

Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme

A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik

Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!

A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére

Győrben sem maradtak érmek nélkül a fiatal gödöllői dzsúdósok

Két arany-, valamint egy ezüst- és két bronzérem volt a termés a Rába-parti városban megrendezett Magyar Kupán

Atlétika Budapest Open: több számban született gödöllői siker a csonka versenyen

A tartós esőzés miatt jó néhány vasárnapi futamot töröltek a Schulek Ágostonnak emléket állító mátyásföldi viadalon

Kézilabda: a PLER U23 elleni vereséggel elszállt a gödöllőiek dobogós reménye

Egy mérkőzéssel a bajnoki szezon vége előtt úgy tűnik, Bartos Gábor együttese megőrizheti 4. pozícióját a csoport tabelláján

Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattalSportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal

A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker

Röplabda: ötödikként zárták a bajnoki döntőt a gödöllői serdülők

Herczeg Gyöngyi és Pelle Ildikó tanítványai főleg a vasárnapi helyosztón remekeltek a Folyondár utcai hatos fináléban

Nyolc érmet nyertek házigazdaként a gödöllői akrobatikus tornászok

Immár 18. alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt a máriabesnyői általános iskola tornatermében

Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter

A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában

Kézilabda: a Csömör elleni sikerével bejelentkezett a bronzéremre a gödöllői csapat

Hét góllal nyert Bartos Gábor együttese a hétközi presztízsrangadón, így matematikailag még dobogós lehet

Miben rejlik a gödöllői atlétasport sikerének titka?Miben rejlik a gödöllői atlétasport sikerének titka?

Dr. Kriszt Balázs egyesületi elnök szerint a következetes munka mindennek az alapja. Ettől az évtől Kiemelt Utánpótlás Műhelyként működik a GEAC atlétika szakosztálya

Rekordfogás a gödöllői Pelikán Horgász Egyesület taván

Egy 215 centiméteres hosszúságú, 72 kilogrammos harcsa akadt horogra. Az állat a mérlegelés és a sebfertőtlenítés után visszakerült a vízbe

Hét éremmel tértek haza Újpestről a gödöllői dzsúdó-palánták

Ezen felül öt értékes helyezést is magukénak tudhattak a serdülő és diák korosztályban tatamira lépett fiatalok

Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták

Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett

Kézilabda: ellentétes félidők után ikszelt a gödöllői legénység a Pénzügyőr otthonában

Az első félidőt városunk együttese nyerte 18-13-ra, majd a térfélcserét követően a hazaiak visszaadták ezt az eredményt

Labdarúgás: fordított a bajnokaspiráns a gödöllői tizenegy ellenLabdarúgás: fordított a bajnokaspiráns a gödöllői tizenegy ellen

A bajnoki címre törő Dunaharasztinak nem volt könnyű dolga a Táncsics Mihály úti sportcentrum esős meccsén

Kézilabda: csikócsapattal vesztett a gödöllői formáció Salgótarjánban

Újabb hétközi mérkőzést tudott le Bartos Gábor együttese, amely a csoportbajnok otthonában lépett pályára

Atlétika: gödöllői sikerek a Paulínyi-emlékversenyen

Nádházy Evelin 300 méteres egyéni csúcsot futott, ideje alig maradt kívül a 38 másodpercen. Videó

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102