Vissza normál nézetbe Nyomtatás
SPORT
Két sikerrel indítottak a gödöllői sakkbarátok az NB II-ben

A koronavírus-járvány elleni védekezés miatt másfél év kényszerszünet után ülhettek újra asztalhoz a helyi szellemi sportolók

Röplabda NB I. Liga: bravúros fordítással őrizte meg veretlenségét a TF ellen a gödöllői hatos

Városunk csapatát sajnálatos veszteség is érte, mivel a szélsőütő Kökény Petra lábsérülést szenvedett az első játszma elején

Kézilabda: elvérzett a Honvéd ellen a gödöllői legénység

Valójában a találkozó első 20 percében volt esélye Bartos Gábor csapatának arra, hogy esetleg pontot vagy pontokat szerezzen vendégként

Labdarúgás: kiütéses csomádi sikerével őszi bajnok a gödöllői tizenegy!

Győri Zoltán legénysége igazolta a papírformát a sereghajtó ellen, és egy fordulóval a pontvadászat fele előtt bebiztosította elsőségét a megyei elitben

Miért a tenisz az egyik legnépszerűbb játék, amire fogadni lehet?Miért a tenisz az egyik legnépszerűbb játék, amire fogadni lehet?

Feltehetőleg azért, mert számos olyan egyedi jellemvonása van, ami miatt igazán jó választás, akár a gödöllői szerencselovagok körében is

Röplabda Magyar Kupa: beigazolódott a papírforma, nyert a Gödöllő ellen a Békéscsaba

Szalay Attila együttesének voltak kifejezetten elismerésre okot adó periódusai a nyolcaddöntő első mérkőzésén. A visszavágó december 4-én lesz a Viharsarokban

Jól teljesítettek a gödöllői sportlövők a PeLE Kupán

A serdülő lányok 10 méteres, 40 lövéses számát Ferik Csilla nyerte. Lévai Csongor ezüst-, Lovász Dorina bronzérmet nyert

Röplabda NB I. Liga: egy óra alatt lerendezte az Eötvös DSE csapatát a gödöllői hatos

Negyedik mérkőzését nyerte meg szettveszteség nélkül Szalay Attila társulata, amely listavezetővé lépett elő az NB I. Ligában

Labdarúgás: több mint hat éves nyeretlenségi átkot tört meg a gödöllői tizenegy a Veresegyház ellen

Balogh Bálint találatával nyertek a hazaiak a szomszédvárak rangadóján, és sikerükkel a bajnoki tabella élére ugrottak

Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőnSportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn

A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra

Kézilabda: végig vezetve nyert a Kistext Gödöllőn

A reméltnél könnyebben jutott a két bajnoki ponthoz a fővárosi alakulat, amelynek támadójátékával szemben nem volt ellenszere a GKC-nak

Röplabda NB I. Liga: nem okozott gondot a gödöllőieknek az újonc Kispest legyőzése

Hiába nyert magabiztosan Szalay Attila együttese, rosszabb pontarányának köszönhetően visszacsúszott a bajnoki tabellán

Labdarúgás: Nagykáta elleni vereségével búcsút intett az éllovas pozíciónak a gödöllői csapatLabdarúgás: Nagykáta elleni vereségével búcsút intett az éllovas pozíciónak a gödöllői csapat

Hiába játszott döntő fölényben Györe Zoltán együttese, a hazai gárda két büntetőből elért találattal otthon tartotta a három bajnoki pontot

Kézilabda: hibáival sokat segített vendéglátójának a gödöllői legénység

Többen is rossz napot fogtak ki Bartos Gábor társulatának tagjai közül, amit megtorolt a Rákosmenti KSK csapata

Röplabda NB I. Liga: egy óra alatt lerendezte jászberényi fellépését a gödöllői hatos

Szalay Attila együttese mindössze 27 pontot engedélyezett a hazai társulat elleni, nem igazán élvezhető összecsapás során

Labdarúgás: a Budakalászt is áldozat-szerepbe kényszerítette a gödöllői csapat

Egymás után ötödször sem vesztett pontot a megyei elitbajnokságban Győri Zoltán együttese, amely őrzi éllovas-pozícióját a tabellán

Kormányzati támogatással épül műjégpálya a gödöllői AlsóparkbanKormányzati támogatással épül műjégpálya a gödöllői Alsóparkban

A 25 millió forintos állami forrás közel 37 millió forintos városi pénzzel egészül ki. Legkésőbb december 20-án nyitni kell

Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok

Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat

Kézilabda: igazolta a papírformát, nyert a Rév fiataljai ellen a gödöllői csapat

Csupán a találkozó elején döcögött Bartos Gábor együttesének gépezete, később helyreállt a világ rendje a Hajós iskola tornacsarnokában

Atlétika diákolimpia: több számban is ügyeskedtek a gödöllői Erkel iskola tanulói

Megyebajnoki címet szerzett a fiú magasugró- és a lány távolugró-csapat, valamint a később országos 7. 10x200 méteres vegyes váltó is

Röplabda NB I. Liga: magabiztos gödöllői siker az újonc otthonában

Szalay Attila csapatának tagjai a Veszprémi SC vendégeként mutatkoztak be az új bajnoki idényben, tették ezt szettveszteség nélkül

Labdarúgás: Gyömrőn folytatta szárnyalását a gödöllői tizenegy

Hátrányba került, de tíz percen belül három góllal válaszolva fordított Győri Zoltán csapata, amely magabiztosan nyert látogatóként

Röplabda Magyar Kupa: nyolcaddöntős a gödöllői csapat

Szalay Attila női együttese az NB II-es Veszprém otthonában harcolta ki a továbbjutást. A folytatásban a Békéscsaba következik

Toborzót hirdetettek a Gödöllői Muskétások

Egyelőre Budapestre kell utazni a jeges felületért. Főként 4 és 8 év közötti gyerkőcöket, fiúkat és lányokat egyaránt várnak

Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok

A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben

Labdarúgás: ötössel küldte haza a taksonyiakat a gödöllői legénység

Mudroch Mendel mesterhármassal járult hozzá Győri Zoltán együttesének újabb magabiztos diadalához. Éllovas maradt a GSK!

Sportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőstSportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőst

Az alapverseny során 881 körös korosztályos rekorddal rukkolt elő a magyar páros, ám a folytatásban alábbhagyott a lendületük

Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme

A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett

Cselgáncs: négy gödöllői érem az Atomvárosból

A helyi judo klub diák-, serdülő- és ifjúsági korú fiatal tehetséget a 40. Atom-kupa Köves László-emlékversenyen igazolták tehetségüket

Indul a vízilabda- és úszóélet a gödöllői uszodában!

Toborzót hirdetett a MATE-GEAC három szakosztálya: a világbajnok Valkai Ágnes a lányokat várja, az Európa-bajnok Bernek-Mutina Ágnes a fiatalokat

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102