Vissza normál nézetbe Nyomtatás
SPORT
Kettős fiaskóval távozott Gödöllőről a Heves

Kulcsfontosságú mérkőzéseken diadalmaskodtak városunk felnőtt- és junior kézilabdázói. A fiatalok feljöttek a 2. helyre

Megtört az átok: először nyert otthonában a gödöllői tizenegyMegtört az átok: először nyert otthonában a gödöllői tizenegy

Hiába támadott többet a Taksony, városunk fegyelmezetten játszó csapata háromszor is betalált

Két helyen múlt Kaptur Éva középdöntőbe jutása

A Gödöllői EAC sprintere ötödikként ért célba futamában a prágai fedett pályás Eb-n, 60 méteren. Nyolc századdal maradt el a folytatástól

Sportvezetői vizit az egyetemi rögbi Európa-bajnokság jegyében

Figler Kálmán, a SZIE kancellárja fogadta az EUSA lengyel elnökét, aki Gödöllőn tájékozódott a júliusi esemény előkészületeiről

Hatos döntőben a gödöllői junior röpis lányok

Schönfeld Tamás együttese gond nélkül teljesítette a feladatot, így júniusig nyugodtan készülhet a bajnoki végjátékra

Meglepő gödöllői sakksiker a BEAC ellen

A tabella harmadik helyén álló rivális otthonában nyert a GSBE. Két ifijátékos is mattolta fővárosi ellenfelét

Atlétika: újabb gödöllői érmehalmozásAtlétika: újabb gödöllői érmehalmozás

Tizenöt medállal zárták a fedett pályás ob-t az egyetemi klub ifjúsági és junior korú versenyzői

Kézilabda: Solymáron vigasztalódtak a gödöllőiek

Városunk felnőtt- és junior-csapata egyaránt meggyőző győzelemmel zárta a kiruccanást. A fiatalok negyven gól felett lőttek

A GEAC kiütötte az Aszódot, a GSK II. legyűrte a FótotA GEAC kiütötte az Aszódot, a GSK II. legyűrte a Fótot

Villámrajtot vettek az alsóbb megyei osztályokban szereplő gödöllői focicsapatok: kilenc gólt rúgtak és csak kettőt kaptak

Ponttal debütált Nagy Dániel a gödöllői kispadon

Közel negyven percig emberelőnyben játszott városunk tizenegye a tavaszi idénynyitón, de csak az egyenlítés jött össze

Zsinórban harmadszor nyert a gödöllői futsal-formáció

Kétszeri hátrányból álltak talpra és a második félidőben hengereltek városunk fiataljai a pestszentlőrinciek ellen

Három szinten indul a gödöllői focitavaszHárom szinten indul a gödöllői focitavasz

A GSK február utolsó napján idegenben, a GEAC és a GSK II. március 1-jén, hazai pályán kezdi a bajnokság második felét

Gödöllői futsalosok bravúrja Debrecenben

Bencsik Roland triplájával nagyon értékes három ponthoz jutott a MAG-LOG az esélyesebb otthonában

Öt aranyat nyertek a fedett pályás ob-n a gödöllői atlétákÖt aranyat nyertek a fedett pályás ob-n a gödöllői atléták

Egy ezüst- és három bronzmedált is begyűjtött a GEAC-delegáció, amely az éremtáblázat élén végzett

Röplabda: szettlopás vezette fel a borsodi bánatot Gödöllőn

Alapszakasz-második lett a TEVA-hatos, így a Jászberény együttesével találkozik a bajnoki negyeddöntőben

Dudaszós góllal maradtak alul a gödöllői kézilabdázók

Ritkán tapasztalható gólszegény első félidőt produkáltak a támadásban tragikomikus riválisok. Tizedmásodperceken múlott a hazai pontszerzés

Tompa játékkal is kiszenvedte a győzelmet a Gödöllő Kaposváron

Ötszettes csatára kényszerült városunk tartalékos, vállfájdalmai miatt Szakmáry Grétát nélkülöző hatosa

Olimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadónOlimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadón

Városunkban megtörténhetett, hogy egyéni versenyző lett a csapatsportág kategória legjobbja. Széplaki István kapta az életműdíjat

Kupagyőztessé avatták kedvenceiket a gödöllői szurkolók

Több mint félszázan vettek részt a titokban szervezett edzéslátogató akcióban

MAG-LOG-diadal huszáros hajrával

Közel három hónap elteltével örülhettek újra bajnoki győzelemnek a gödöllői futsalosok

Renner Luca és Kriszt Botond többpróba aranya

Kiemelkedő GEAC-sikerekkel és országos csúccsal zárult az összetett fedett pályás országos bajnokság

Arcok a kudarc után

Több mutató is arról árulkodik, nem érdemeltek vereséget a gödöllői röplabdás lányok a Magyar Kupa döntőjében

Meccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapatMeccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapat

Az első két szett után joggal bizakodhatott a lelkes publikum. Egyszerű a képlet: meg kell tanulni nyerni. A Vasasé lett a trófea

Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy

A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége

Futsal: gödöllői kettő hét Berettyóújfalun

Az utolsó szűk tíz percben kapitulált városunk csapata az esélyesebb hajdú-bihariak otthonában

Gödöllői fiaskó öt szettben, Újpesten

Három pont kellett volna az alapszakasz-elsőség megszerzésének esélyéhez, de csak egyet szerzett városunk női röplabda-csapata

Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétáiÖt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái

Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon

Sakk: tisztes helyállás a bajnokesélyes ellen

Vállalható mértékű vereséget szenvedtek a gödöllőiek a FIDE-mesterektől hemzsegő MTK-val szemben

A második félidőben gyűrték le az Aszódot a gödöllői focisták

Négy mérkőzést követően is pontveszteség nélkül áll városunk tizenegye a téli műfüves bajnokságban