Vissza normál nézetbe Nyomtatás
SPORT
Zárt kapuk mögött mért vereséget a gödöllőire a százhalombattai tizenegy

Egygólos meccsen maradt alul Pozder Nenad igencsak enerváltan teljesítő együttese. Lehet, hogy ez volt az utolsó forduló az idei bajnokságban

Gödöllői sportcsapatokat is érint a versenysorozatok felfüggesztése

Március 14-én a női röplabdások és a férfi kézilabdázók is fontos bajnoki mérkőzést játszottak volna Debrecenben, illetve Székesfehérváron

Kétfrontos vereséggel szembesültek a gödöllői sakkbarátok

Az NB II. Erkel-csoportjában érdekelt első számú egység hét-, a második számú formáció pedig négypontos fiaskót élt meg

GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!

Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely

Kézilabda: tízzel nyert a Csömör Gödöllőn

Az első félidőben még szoros volt a meccs, ám a térfélcsere után elhúztak a vendégek. Utánpótlás-front két GKC-siker született

Szettet rabolt a listavezetőtől, majd elfogyott a gödöllői röplabda-csapatSzettet rabolt a listavezetőtől, majd elfogyott a gödöllői röplabda-csapat

Szalay Attila együttese mindent egybevetve nem vallott szégyent esélyesebb riválisa ellen a tulajdonképpen tét nélkül ütközeten

Nem utazott el a gödöllői focicsapat a Törtel elleni meccsre

A kitartó esőzés miatt játékra alkalmatlanná vált a vendéglátók küzdőtere, ezért a találkozót későbbre halasztották

Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n

A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre

Salgótarjáni vereségével odalett a gödöllői kézilabda-csapat dobogós helyezése

Városunk együttese sem támadásban, sem védekezésen nem tudott versenyezni a hazai gárdával, aminek 17 gólos zakó lett a vége

Gödöllői sportlövővel lett Európa-bajnoki ötödik helyezett a magyar csapat

A 18 éves Klenczner Márton Sidi Péter és Péni István társaságában szerezte meg ezt a pozíciót a felnőttek mezőnyében

Parádés játékkal múlta felül a Budaörsöt a gödöllői hatos

Hiába volt papíron esélyesebb a vendégtársulat, Szalay Attila tanítványai szettveszteség nélkül nyerték a találkozót

Kevesebb gólt lőtt riválisánál a többet támadó gödöllői tizenegy

Érvényesült a foci visszássága: Pozder Nenad csapata a 86. percben bekapott találattal bukta el a Pilis elleni bajnoki meccset

Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros EszterEurópa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter

A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője

Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter

A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe

Fedettpályás ob: Mihály Ádám áttörte az ötméteres lélektani határt

Négy érmet szereztek a Gödöllői EAC atlétát a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Az öregek lefutották a fiatalokat váltóban

Egygólos fiaskóval szembesült a gödöllői kézilabda-csapat

Nem kalkulált vereségbe szaladt bele Bartos Gábor együttese hazai pályán, főként a támadójáték akadozása miatt

Nyolcan lettek NB I-es focisták a Csató Sándor nevével egybeforrt Gödöllői Góliát DSE-bőlNyolcan lettek NB I-es focisták a Csató Sándor nevével egybeforrt Gödöllői Góliát DSE-ből

Az életmű-díjjal kitüntetett labdarúgó edzővel a Régió Plusz Televízió stúdiójában idéztük fel a sikeres múltat

Szettveszteség nélkül „vette be” a Palotát a gödöllői hatos

Szalay Attila tanítványai az első két játszmában hatalmas fölényben voltak, és a harmadikban is megőrizték higgadtságukat

Csak a gól hiányzott a Veresegyház – Gödöllő focimeccsen

Helyzetei alapján városunk tizenegye állt közelebb a győzelemhez, ám a körülményeskedés rendre visszaütött

Négy sportág bajnokait faggathatták a lurkók

Szakál Katalin, Bordás Beatrix, Benk András és Kiss Gergely élettörténetéről szólt a gödöllői Premontrei Auditóriumban lezajlott beszélgetés

Ötvenmilliós közpénz-kölcsönt szavaztak meg a gödöllői vívócsarnok építéséreÖtvenmilliós közpénz-kölcsönt szavaztak meg a gödöllői vívócsarnok építésére

Módosult a polgármester és unokaöccse közötti támogatási szerződés az Isaszegi úti sportlétesítmény mielőbbi megvalósítása érdekében

Három bajnoki érmet nyertek fedél alatt a Gödöllői EAC többpróbázói

Mihály Ádám aranyérmes lett a juniorok között, Tóth Zsombor ezüst-, Kriszt Botond bronzmedáliáig jutott a felnőttek mezőnyében

Elvesztek a döntetlen-tengerben a gödöllői sakkozók

Mind az NB II-es, mind a Pest megyei csapatbajnoki ütközeten négy pont vereséget szenvedtek városunk szellemi sportolói

Kézilabda: három fronton is nyert a Gödöllő a Dunakeszi otthonában

A serdülők tizenhárom-, az ifik tizenegy-, míg a felnőtt csapat háromgólos sikert mért vendéglátójára

Csató Sándor érdemelte ki a Gödöllő Sportjáért díjat

Huszonnyolcadik alkalommal ismerték el a helyi egyesületekben sikeres versenyzők és edzőik teljesítményét

Így válassz sportot!Így válassz sportot!

Töltsd ki tesztünket, és ismerd meg játékos megközelítésből, hogy milyen fizikai mozgásforma való neked!

Hat számban jutottak országos döntőbe a gödöllői diákúszók

A legjobbak március közepén képviselhetik iskolájukat és városunkat a fővárosi megmérettetésen

Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán

Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett

Légfegyveres sportlövő ob: hét gödöllői éremből kettő aranyszínű

Klenczner Márton duplázott a bajnoki címek számát tekintve, Mészáros Eszter összesen öt medáliával gazdagodott

Lemásolta egy héttel korábbi fiaskóját a gödöllői röplabda-csapatLemásolta egy héttel korábbi fiaskóját a gödöllői röplabda-csapat

Városunk hatosa ismét 3-1 arányú vereséget szenvedett az esélyesebb Diósgyőr vendégeként. Okulásra azonban jó volt az ütközet

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102